Dostali jste někdy na Vánoce nevhodný dárek?

Nebo jste někomu nevhodný dárek k Vánocům dali? Jaká byla Vaše reakce nebo reakce jiných na nevhodný dárek?

Odpovědi
Drap

Nikdy jsem nedostal dárek, který bych považoval za nevhodný. Také doufám, že i žádný z mých dárků takto nepůsobil.

Kepler

Ano, kdysi od kamarádů 2 balení Antabusu. Prý chlastám dost, ale ne dost pravidelně. Asi jsem jim v hospodě často chyběl 🙂. Reagoval jsem na to jako na dost dobrou recesi. I když jsem chvíli uvažoval, že jim nějakou tu špetku nepozorovaně hodím do piva…