autacek

Dostali jste někdy koňára ?

Nejlepší odpověď
annas

Sportovec nejsem, takže natržený sval jsem neměla, ani kop kolenem jsem nedostala. Jedině velké modřiny, dost často jsem padala nejen v tělesné výchově, ale několikrát se vybourala na kole atd.

Rovněž mě nikdy nekopl kůň, od něhož se název pro " kopnutí " odvozuje.

Další odpovědi
Dařbuján

Urcite, do stehna a bolelo to velmi a dlouho, ale strujce dostal facku pres celou hubu!

zjentek

kolenem na uvolněné stehno- něco nádherného. Při kočkování s kámošema mi kdysi dal jeden válečky. To bolelo jak svině, tak jsem pak vracel koňárem. Výsledek- kulhání 3dny, modřina 6, to bylo na špitál, ale zdatně jsme to rozchodili sami,)

01Ricco

Ano, při fotbale to bývalo docela běžné.

anonym

Ne.