vera12

Dostali jsme 7 měsíční štěně křížence,máme takový problém když jsme venku začne nás z ničeho nic kousat a zuřit co s tím

problémy s chováním štěněte

Nejlepší odpověď
anonym

Štěně v tomto věku je ještě hravé a ve vašem případě se jeho výchově asi nikdo moc doteď nevěnoval. Nechte ho na bezpečném místě vyběhat a potom jej postupně cvičte chůzi na vodítku, přivolání atd.

Další odpovědi
Drap

Těžko posoudit takto na dálku. Do čeho kouše ? Neni to jen výzva k tomu, že si chce hrát ?

Conchus

To je hravé, živé štěně, které má příliš energie a chce si hrát. Zkuste s ním běhat a hodně sportovat. Všem to prospěje