Streetovka

Dostala se mi horká pára z trouby do očí, mám se obávat?Dostala se mi horká pára z trouby do očí, mám se obávat?

Pekla jsem v troubě a pospíchala jsem, takže jsem rychle otevřela troubu a nenechala vyjít horkou páru ven. Takže jsem dostala „horkou facku“, přičemž se mi zamlžily oči a nyní pociťuji pocit suchého oka. Mám se obávat? Myslíte, že se to třeba do zítřka zlepší?

Nejlepší odpověď
briketka10

jestli si dokázala napsat takto dlouhou zprávu,
tak se nemusíš ničeho bát, protože, jinak bys
byla už dávno na pohotovosti " oči jsou oči " !!

Další odpovědi
mosoj

Máš opařená oční víčka. Zřejmě to bude trvat trochu déle. Dávej si studené obklady. Můžeš si v lékárně koupit oční gel.

midlajs

Myslim si, ze ano, oci se potrebuji zotavit. Telo si dokaze s lescims poradit.

Renatka196

Pára je ,, voda v jiném provedení ''
To je jako, když se zeptáš:,, stane se mi něco, když se potopim pod vodou a otevřu oči ?''
Neboj, mně se to stalo už mockrát :))