terry

Dostala jsem velký zbytek tataráku. Byl moc dobrý, tak jsem ho dala do mrazáku. Nyní, po rozmražení není vůbec chutný.

Chuť je vodnatá. Myslíte, že byl namíchaný z rozmraženého mletého masa?
Jde tu chť nějak „spravit“?
Dík za tipy.
Doplňuji:
OK. Díky. Šoupnu ho ke špagetám.

Nejlepší odpověď
Drap

Nebyl z rozmrazeného masa. Směs začala měnit strukturu a chuť, až jsi ho zmrazila ty. Už nikdy to nebude chutnat jako tatarák.
Pomel kousek vepřového, nejlépe bůčku , smíchej to dohromady a udělej z toho karbenátek, nebo sekanou.

Další odpovědi
Jikra

Jedině zpracovat jako klasický karbanátek anebo mletý řízek. Návodů je na netu
jako máku.

iceT

Mleté maso by se nemrazí vůbec.Tatarák je sice naškrábaný,ale mělo by platit totéž.Teda aspoň myslím.