Bronzový

Dostala jsem vánoční hvězdu (kytku v květináči...) a nevím,

co s ní, aby vydržela. Našla jsem něco na Googlu, ale potřebuji vědět, co s ní doma. Ve sklepě ji mít nemůžu, apod.
Jak ji udržujete v bytě???
Doplňuji:
Tak si asi taky koupím za rok novou, ale počkám si teda, až bude hnusná, aby mi nebylo líto ji vyhodit...!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Blbě.Další vánoce bude škaredá. Já si radši koupím novou.

Další odpovědi:

když mi vydrží celých 14 dní je to zázrak tak já taky kupuji každý rok novou

Bronzový

Já mám teď jednu, která už drží třetím rokem. Zalévám opatrně, aby nestála ve vodě, mám ji na okně, nebo na stole u okna. Po opadání červených listů ji nemilosrdně uříznu nad spícím pupenem, kterýmu věřím, že se může probudit. A opatrně zalévám, případně přesadím do trochu lepší zeminy. Předloni rozkvetla na velikonoce, také mi to udělalo radost. A nyní mi kvetla dokonce na vánoce. Mám ji v kuchyni v paneláku, kde málo topíme. V létě jsem ji šoupla na balkon do stínu. Ale nepřistiňuju jí, na to nemám, nechávám jí, ať si dělá co chce.

Zlatý

v mrazáku? a před vánoci rozmrazit :D

Zlatý

až začne opadávat, měla by se ostříhat, a dál ji nechat v chladnější místnosti. Také jsem měla dvě jedna skončila včera v koši, protože každý rok se s ní piplám a pak ji stejně vyhodím. Druhá zatím ještě je schopná ,ale nebudu ji také pěstovat dál . Málokdy se totiž dosáhne ,aby znovu měla zbarvené listeny /je třeba ji pak přistiňovat dělat ji krátký den / . Prostě moc s tím starostí a v klasickém bytě toho málokdy člověk dosáhne.Jo mít tak skleník to by byla jiná věc. A mít někde pro parádu holé klacky -to ne . To si raděj koupím příští rok novou.

Bronzový

Já si každý rok vánoční hvězdu užiju od vánočních svátků do té doby, než opadají listy a pak jí vyhodím, bohužel jí neumím udržet do dalších vánoc a tak se těším, že si koupím další rok krásnou novou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 650
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.