Avatar uživatele
mirouš

Dostala jsem pozvánku, získávám prémii sadu lůžkovin musím ale sehnat 6 párů lidí, má smysl to na to reagovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4812 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dedeg

jestli nechceš přijít o peníze a o iluze,tak to nedělej.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Tu pozvánku či cosi podobného jsem dostala taky,prý výhra v hodnotě asi 5000,– a že mi zavolají ohledně schůzky.Když potom zavolali,jestli to platí a že jestli si chci přezvít výhru,tak musím sehnat šest lidí na přednášku,nebo co.Normálně jsem jim řekla,že o takové podmínky nestojím a rozloučila se.
Takže to nedělejte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dj-davson

Smysl to nemá. Podobné společnosti akorát vydělávají na bezmezné důvěřivosti lidí. Podle zkušenosti lídí z mého okolí vím, že nikdo nedá nic zadarmo. Napřed člověku řeknou, že obdrží výrobek zdarma a po uspořádání předváděcí akce se dozví, že pokud si konkrétní výrobek koupí některý z jeho známých, tak na něj on dostane slevu, ale v dnešní době Vám rozhodně nikdo nedá nic zadarmo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jestli na to máš odolat jejich kecům a jestli si seženeš dalších podobných lidí kteří si taky nic nekoupí, tak do toho jdi.
Ten pohled na naštvaného prodejce, že nic neprodal fakt stojí za to. Už jenom sledovat jak se mu mění obličej, barva hlasu, pohyby rukou, pohyby očí je dobrá škola pro sledování emocí.
Není od věci se ještě s někým domluvit aby měl u sebe možný přístup na internet a tam si podobné zboží co prodejce hned zjistli a podíval se na cenu. U nás zkoušel nabídnout zboží za 35 tisíc kč jako super novinku, na webu jsme to zboží našli v přepočtu (z dolaru) na něco okolo 4 tisíc kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já takové dopisy a pozvánky likviduji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamilj

Hodit do koše a víc o tom nepřemýšlet.Měj se fajn.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování