výr

Dostala jsem nabídku volné investice od zahraničního investora. Jde o přenechání nečerpaného úvěru.

Jedná se o projekt Penzion Domov pro neslyšící seniory u nás. Prosím o cennou radu, abych byla na investora opatrná a abych neměla dluhy. Peníze jsou již deponovány u zahraniční banky. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží také od koho ta nabídka přijde. Pokud je od uplně neznámého člověka, tak bych do toho určitě nešel.

Další odpovědi
pokazdejinak

jestli to dobře chápu – vy si vezmete úvěr a splácet ho snad bude někdo jiný? do toho bych nešla v žádném případě, ani pro kamaráda, ani pro příbuzné, natož pro jakousi zahraniční firmu – v žádném případě

jestli je to něco jiného, tak můžu jen říct – rozhodněte se sama, i podle dalších podmínek, na které tu není místo…