rouzi

Dostala jsem na e-mail, zprávu o novém filmu, jak přišli k mému mailu?

Teď nevím jestli Barandov nebo Prima. Mužete mi napsat jestli to je normální?
Stalo se to poprvé, že by mi informovali. Jedná se o film ( vraždy celebrit)
Je mi to nemilé,nebo o nic nejde?
Děkuji

Nejlepší odpověď
bolak

můj soused zase dostává e-maily s nabídkami léků na poruchu erekce a přípravků na zvětšení penisu, taky neví jak na něho přišli…

(prostě mě jednou něčím nas*al, a tak jsem projel všechny takovýhle stránky a všude ho zaregistroval k odebírání newsletteru, tak to bylo..)

Další odpovědi
atlas

Stačí někde nevědomky dát k dispozici svůj e-mail. Třeba při různých soutěžích…

rouzi

atlas právě že ne, nikomu jsem mail nedala.
Co se týka televize. Stejně je to divný.

rouzi

bolak soused? 🙂 Díky ale to mi nehrozí…