kikin

Dostal sem nokiu 500 a potřebuji zjistit jak se mam připojit na moji wifi sit…A otazka když budu na te wifi tak mi to

Dostal sem nokiu 500 a potřebuji zjistit jak se mam připojit na moji wifi sit…A otazka když budu na te wifi tak mi to nebude odečítat peníze z kreditu že?

Odpovědi
xko

Nemělo by to být spoplatnění pokud tu wifi v mobilu budeš mít zapnutou a pokud budeš mít nastaveno Automatické připojení :) Na wifi se připojíš uplně stejně jako jsi notasem nebo PC pokud máš heslo na Wifi tak dej vyhledat WIFI sítě a zadej do mobilu heslo na wifi pokud máš zaheslovanou wifi :)