Bronzový

Dostal se nám někdo jiný do počítače?

Chtěla jsem si susti prezentaci v powerpointu, abych jí dodělala, ale naskočilo mi, že ji právě má otevřenou nějaký jiný uživatzel(nějaké divné jméno) a že ji můžu jen prohlížet. To se nám jako dostal někdo do věcí, který byly na pc uložený, nebo to byla jen porucha?
Doplňuji:
no já sem to vypla, přesunula na jinej disk - ten soubor - a pak to šlo spustit normálně... nemohla být jen nějaká chyba, že to našlo nějakýho uživatele? Stalo se to jen jednou - včera - u týhle powewrpoint prezentace a to je všechno, nic jinýho se nestalo...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Může se stát, když si nevědomky chcete otevřít daný soubor ještě jednou. Nebo se program zbláznil a to stačí zrestartovat systém a je po problému. Nyní k horším možnostem.
Ve škole nebo v organizaci se to stát může snadno. Správci sítě mají dnes dobré programové možnosti a Microšrot jim v posledních verzích OS od XP až po dnešní 7 hodně usnadňuje život.
Pokud se to ale přihodilo doma, což je možné také tak to je horší. Někdo se Vám naboural do systému a může si dělat co chce. Doporučuji od dobrých šikovných IT kamarádů urychleně provést pořádnou očistu PC.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.