samicek333

Dostal se nám někdo jiný do počítače?

Chtěla jsem si susti prezentaci v powerpointu, abych jí dodělala, ale naskočilo mi, že ji právě má otevřenou nějaký jiný uživatzel(nějaké divné jméno) a že ji můžu jen prohlížet. To se nám jako dostal někdo do věcí, který byly na pc uložený, nebo to byla jen porucha?
Doplňuji:
no já sem to vypla, přesunula na jinej disk – ten soubor – a pak to šlo spustit normálně… nemohla být jen nějaká chyba, že to našlo nějakýho uživatele? Stalo se to jen jednou – včera – u týhle powewrpoint prezentace a to je všechno, nic jinýho se nestalo…

Nejlepší odpověď
suaeda

Může se stát, když si nevědomky chcete otevřít daný soubor ještě jednou. Nebo se program zbláznil a to stačí zrestartovat systém a je po problému. Nyní k horším možnostem.
Ve škole nebo v organizaci se to stát může snadno. Správci sítě mají dnes dobré programové možnosti a Microšrot jim v posledních verzích OS od XP až po dnešní 7 hodně usnadňuje život.
Pokud se to ale přihodilo doma, což je možné také tak to je horší. Někdo se Vám naboural do systému a může si dělat co chce. Doporučuji od dobrých šikovných IT kamarádů urychleně provést pořádnou očistu PC.