Avatar uživatele
samicek333

Dostal se nám někdo jiný do počítače?

Chtěla jsem si susti prezentaci v powerpointu, abych jí dodělala, ale naskočilo mi, že ji právě má otevřenou nějaký jiný uživatzel(nějaké divné jméno) a že ji můžu jen prohlížet. To se nám jako dostal někdo do věcí, který byly na pc uložený, nebo to byla jen porucha?
Doplňuji:
no já sem to vypla, přesunula na jinej disk – ten soubor – a pak to šlo spustit normálně… nemohla být jen nějaká chyba, že to našlo nějakýho uživatele? Stalo se to jen jednou – včera – u týhle powewrpoint prezentace a to je všechno, nic jinýho se nestalo…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, suaeda, Adula.57, Adri .. před 4519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
suaeda

Může se stát, když si nevědomky chcete otevřít daný soubor ještě jednou. Nebo se program zbláznil a to stačí zrestartovat systém a je po problému. Nyní k horším možnostem.
Ve škole nebo v organizaci se to stát může snadno. Správci sítě mají dnes dobré programové možnosti a Microšrot jim v posledních verzích OS od XP až po dnešní 7 hodně usnadňuje život.
Pokud se to ale přihodilo doma, což je možné také tak to je horší. Někdo se Vám naboural do systému a může si dělat co chce. Doporučuji od dobrých šikovných IT kamarádů urychleně provést pořádnou očistu PC.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek