opa

Jak z PC odstranit nějaký zmetek (delta-homes)?

Dostal se mě do PC-nevím jak, nějaký zmetek(delta-homes)a nejsu schopný ho dostat pryč!!!!Poraďte mě prosím někdo.Mockrát DĚKUJI.Senior.

Nejlepší odpověď
gecco

Tady – http://odstra­nitvirus.cz/del­ta-homes-com/ – je postup pro různé verze Win (nepíšeš, jakou máš) – ale nemám vyzkoušeno, ´breberky´ neberu…
😉

Další odpovědi
postcd

Když jsem dal do google.cz frázi:
delta-homes

tak se zobrazilo hned několik českých návodů jak to odstranit

arygnoc

návody doporučili kolegovia.

len poučenie pre budúcnosť:
obmedzte používanie (inštaláciu) pofidérnych freeware a shareware programov/hier.
fakt sa oplatí i u hier či iného sw pár koruniek obetovať.

;-Q