redy

Dostal někdo z vás takovej dopis?

Kamarád přišel ať se zeptám,
Dotazník pro výherce – luxusní galarecepce
za několik dní mu prej příjde velká obálka s důležitými vstupními listinami,no pak má potvrdit ANO NE a odeslat, skrátím to, prostě vyhrál a teď pozor- 2 350 000 kč
Já říkám vyhodit,ke všemu nikde nic nevsadil,ještě tam píšou jestli to chce oslavit s manažerem soutěží panem Františkem Čermákem nebo s rodinou.Tak se ptá, kdo ještě dostal takovej dopis?
děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

dříve mi takové blbosti chodily často,jednou jsem vyhrála auto,jindy peníze,jen jednou jsem na to reagovala,a stejně mi nic pak už nepřišlo,je to nový druh propagandy a reklamy,už neví jak lidi upoutat tak to zkoušejí smyšlenými výhrami,nereagovala bych už na to,jsou to kraviny

Další odpovědi
cochee

No já nevím, jestli jsem ten dopis dostal taky, protože všechny tyhle dopisy vyhazuju rovnou do tříděného odpadu, a to bez otevírání 🙂

hanulka11

s touto společností Readersdigestvy­ber......už bych nechtěla nikdy mít cokoliv společného jen oblbují lidi
ať dělá sám jak myslí ,ale jak jednou se chytne už bude jimi polapen ......

Drap

Nic rozumnějšího než zahodit a vůbec nereagovat neni.

venkovan

Ať si přečte ty droboučká písmenka, která tam někde v dopisu jsou na okraji, či mezi textem a budou informovat o dalších podmínkách této skvělé výhry.
A nad každým slovem či souvětím ať se pořádně zamyslí, zda nemají několik významů či výkladů.
Nic víc, nic míň. Ve své podstatě každá taková akce najde své oběti. Kdo by neodolal naději na skvělou výhru.

beer

Možná ano.
Jenže podobné věci smáznu už podle odesílatele a předmětu, tak nevím..))

Ella

zrovna dneska… :D
readers digest už se dlouho neozval, tak jsem se dokonce i divila že ještě existují…
byla jsem zvědavá co jsem vyhrála tentokrát – naposledy mi přišel klíč od auta – a hned potom letěla obálka do koše.

BANAN93

nám teď volali že jsme vyhráli dárek za 3000,– ať se pro něj dostavíme ne nějakou akci :D ....... tak jsem jim řekl že mi to mouho poslat poštou že si poštovné zaplatím :D a hned mi řekli že to tak nejde..............

Kamionacka09

To jsou pekny srace tyhle spolecnosti! Muz znamej uz jako vyhral nekolik aut a muj tata pred par lety milion zase podminka byla objednat zbozi,samozrejme nic nevyhral.

Dagmon

Mně zatím nic podobného nepřišlo, ale mojí mamince to chodilo před několika lety dost často. Byla už v důchodu, tedy předpoklad, že je snáze polapitelná…
Když jsem jí řekla, že to je podfuk, tak mi nechtěla uvěřit a neustále mlela, že by to přece nenapsali na tak hezký papír a nedali si s tím takovou práci, kdyby to byl podvod. Ale po delším dohadování se umoudřila a nereagovala. Pak už to sama házela do koše, protože jí to po určitou dobu chodilo dost často a od různých společností. Pak to umlklo. Takže koukám, že se ti podvodníci znovu probudili k činnosti. Vyhodit, nereagovat. V každém případě je takováto nabídka podmíněna objednáním si nějakého zboží, ať si Váš kamarád přečte podmínky k získání toho bájného obnosu. Jsou tam stoprocentně.