Pokročilý

Dostal jste někdo za klikání na reklamy peníze?

A které klikačky proplácí,vím asi o 5 klikačkách,které platí,ale je to jen velmi málo a nestojí to za to.A ty tisícidolarové asi neplatí,protože mi nic neposlali a to klikám 4 měsíce a dávno jsem dosáhla 1000 dolarů.Práce není a zkouším už kde co.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A za co myslíš,že jsem koupil dům,auto a byl na cestě kolem světa?

Další odpovědi:

ještě jsem nedostal od nikoho peníze takto zadarmo. jediné, čemu věřím, že proplácí, je stránka bux.to; bohužel je jen v angličtině a posílá peníze na účet u paypal.
jinak, pokud klikáte ermail.cz, tak tam to zkončite, v pravidlech mají, že pokud se něco stane, tak za to zodpovídáte vy, nejsou povinni vám pravidelně posílat dotazníky a ermaily a nejsou povinni vám vyplatit výhru ;D

radši si najděte nějakou nádeničinu, pokudj ste na vesnici, tak to budete mít určitě lehké, pokud v městě, tak budete muset déle hledat, ale tímto si vážně nic nevyděláte, moná tak na novou myš a elektřinu, kterou při tom spotřebujete

Pokročilý

Tak teda klikání na reklamy je dost nefér praktika. Vemte si, že zadavatelé reklamy platí v některých případech za proklik nemalé peníze - dobře, třeba jen pár korun, ale pokud je těch kliků tisíc, už se mu to řádně prodraží a nemá z toho žádný zisk. Navíc mu to dost zkreslí statistiky konverzního poměru a může mu to docela snadno položit celý byznys (je-li to začátečník). Ale chápu, že tohle si každý neuvědomí, případně vyhraje naivní vidina snadného zisku ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.