emilherko

dostal jsem pokutu dosti vysokou a v době kdy měl být skutek spáchán jsem byl v práci 80 km daleko

je to už rok a půl bylo to i na inspekci ministra vnitra a neuspěl jsem i když nemají ani foto ani podpis jen tvrzení policisty který byl od policie poropuštěn. Děkuji

Nejlepší odpověď
Elk

Jetli je to tak, jak popisujete, orátil bych se na soud. Vím, že dnes jsou soudy dost zprofanované, ale jste – li v právu, měl by jste se práva dočkati.
Možná by Vám pomohla třeba medializace – Černé ovce, Občanské judo…
V každém případě Vám držím palce, i když vím, že to bude těžké.

Další odpovědi
anonym

Prvda přemáhá vše. Někdy stačí jen podat žalobu…