Dostal jsem od O2 výhru telefonování do zahraničí zdarma kromě roumingu.Co mám tedy zdarma?

Měl jsem za to,že bez aktivace roumingu do zahraničí volat nelze.

Nejlepší odpověď
anonym

Roaming je volání ze zahraničí a tak máš pravděpodobně zdarma voláni do zahraničí!

Další odpovědi
SpeedyCZ

To jste si asi špatně přečetl, protože roaming je volání do zahrančí…

Aha! Volání ze zahraničí! Alespoň jsem se poučil…

MARTI-V

Podle mě je tim myšleno,že vy voláte na zahraniční čísla do zahraničí zdarma,ale ne na české číslo,které má aktivní roaming v zahraničí. Takže zlehčeně..kama­rádovi rakušákovi si zavoláte zdarma,ale čechovi,co je v rakousku se svým českým číslem si hovor zaplatíte.