Dostal jsem byliny na růst od čínského lékaře a vyrostl jsem 1,6 cm za 12 dní. Půjde to takhle dál?

Dřív jsem rostl 5 cm za rok. Teď jsem v období největšího růstu (13 a třetina let)
Doplňuji:
On je jeden z nejlepších lékařů v česku a přísahám že je to pravda možná o 4 mm míň ale je to pravda…

Nejlepší odpověď
www

Nepůjde. Navíc nedůvěřuji tvým měřením, sorry.
Čínská medecína je dnes především móda a neznamená, že vše Čínské musí být účinné.

Další odpovědi
Drap

To je nesmysl co píšeš. Poku za 12 dní vzrostla výška o 1,6 cm, tak za rok by jsi vyrostl cca o 48 cm. Myslím , že je to nemožné.

badisko

Je to jen tim ze tomu chces verit ..tvuj rust ze zrychlil prirozenou cestou za to byliny nemohou ..:D no a nakrasne kdyby to slo …melo by to spousty vedlejsich ucinku a spatny dopad na tvuj organismus ........

hanulka11

Věř a víra tvá tě uzdraví …

cochee

Mám pro tebe návrh. Změř se tentýž den dvakrát. Jednou po probuzení a po druhé večer, než půjdeš do lůžka. Kolik naměříš? Pokus završíš třetím měřením hned po vyspání na druhý den ráno.