elektrikář

Dostal jsem bezdrátovou myš k počítači na VIFI jaká bych si mněl kopit přijímač k počítači. Je na ní tlačítko CPI k čem

VIFI bezdrátová myš nemám k ní návod.

Doplňuji:
Díky chybějící díl jsem našel a běhá to. Díky

Nejlepší odpověď
flodur

Já mám pod krytem vedle baterie v bezdrátové myši zasunuté USB,to se vydělá a zasune do USB portu v počítači,myš se zapne a už to funguje.Určitě to máte asi tak nějak.Napište jak to dopadlo.

Další odpovědi
fifo

CPI je tlačítko na změnu citlivosti myší.

mosoj

Měl jsi dostat i USB přijimač !!!!!
Doplňuji:
Já mám několik bezdrátových myší a ještě se žádná nevydělala.

Funna

odpověď – viz flodur, nic vík tomu nejde dodat…ale jednu drobnou radu mám…přečti si občas po sobě, co napíšeš, tvá čeština je fakt síla…a vifi je co??

suaeda

Už jsem pár bezdratových zařízení vyzkoušel. Po měsíci byly vybyté baterie v myši. Když se to stalo potřetí tak jsem levnou bezdrátovou myš vyhodil. Nyní používám dobrý set za cca 900 Kč (klávesnice K520 a myš M310) od Logitech. Výhodou je spolehlivost a výdrž baterií. Doporučuji stahnout ovladače přímo od výrobce, protože naistalovaný set zejména myš toho umí daleko více.
Ještě lepší set, který je bohužel dražší (cca 4000 Kč) je od Logitechu osvícená dobíjecí klávesnice K800 a myš M705.