jjj123456789

Došlo by 11. září 2001 k útoku na WTC, kdyby byl uvnitř vepřín?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ne, muslimové se vepřového nedotknou ani letadlem.

Další odpovědi
led

Takýto útok by nemal výstražný zmysel.

quentos

Jistěže ano, protože muslimové neměli s 11. zářím nic společného. Akci zorganizovala tehdejší americká vláda, aby v zajetí soucitu a hrůzy věřitel zapomněl na dluh USA, jehož splatnost byla 12.9.2001. Pohádkám o bin Ládinovi dnes už věří jen málokdo.

anonym

No, já myslím, že by muslimové vystěhovali prasata ven a pak by udeřili.

bolak

Jak píše quentos. Nedávno se dělaly ankety a i v USA už verzi o Ládinovi nevěří víc jak 50% Američanů, některý agentury dokonce udávaj (pokud si dobře pomatuju) 50–80%. Obě ty budovy se stavěly dost dávno, a byly celý prošpikovaný azbestem a do pár měsíců by se musely stejně zbourat, jenže to by stálo moc moc penízků, takže se to provedlo tak jak se to provedlo, pár měsíců před útokem budovy změnily majitele, ten je nechal pojistit na 15 miliard proti teroristickýmu útoku..a za pár měsíců na to přiletěla dlouho očekávaná letadla a budovy které byly navržené právě tak aby odolaly nárazu letadla se zbortili do sebe jako domeček karet..