sendyy

Doslechla jsem se ze v září maji propouštět vězně za drobnější trestné činy například krádeže atd, ví otom taki někdo?

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím, ale bylo by to dobře, protože by to nezatěžovalo státní kasu a potažmo i nás, dárce daní!

štamgast, podívej se na naší justici. Na svobodě lítá nespočet lidí, kteří jsou stíhání na svobodě za daleko závažnější trestní činy, kteří můžou být většími potencionálními zločinci, protože si možná říkají „když už, tak už“ a nemusí se štítit dalších trestních činů. Nebo co se propustilo zločinců, kteří spáchali daleko horší trestní činy (vraždy, znásilnění, ublížení na zdraví, …) a za slušné chování jim byl trest snížen či odpuštěn. Takových se máme bát a ne drobných zlodějíčku. Raději ať si ukradne třeba sekačku ze zahrady, než aby mi někdo dal nůž pod krk. Tady , štamgaste, budou tebou zaplacené daně k ničemu!

Před drobnými zlodějíčky se můžeš nějakým způsobem zabezpečit, proti násilí nikoliv.

Další odpovědi
štamgast

barbakan: To nemyslíš vážně, takže se tu jako necháme okrádat?! To radši ty daně zaplatím! Opravdu bych ti přál, aby se jeden propuštěný vydal k tobě domů nebo aby ti vykradl kapsu, pak by jsi mluvil jinak!

bolak

barbakan: Taky se to dá brát tak, že když je pustěj, tak budou krást znova, a policajti je budou zase chytat, místo aby chytali ty opravdový zločince jak píše, páč na ty už jim nezbyde čas.