Avatar uživatele
panenka

došla mě už vodička na odblešení psa veterináře mám až 20km můžu svého psa postříkat biolitem?

Známá to tak taky udělala a tohle mě poradila že mám taky zatím než ju koupím udělat
Doplňuji:
Do té vesnice se dostanu až za 14 dní

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? irij, Miroslavst, BENYTA, Neonka před 4806 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Raději bych to nedělal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já bych to panenko taky nedělal,ten pejsek by mohl dostat alergickou reakci na ten biolit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Tak do třetice – to nedělej!
Zeptej se po sousedech,jestli někdo nemá Arpalit, stříkneš trochu na kohoutek a je na ty dva týdny ošetřený – předpokládám,že nemá v srsti bleší cirkus…
Doplňuji:
Arpalit je taky „jed“, proto na kohoutek, aby to nemohla slízat,stříknout jednou a znovu až za dva týdny – to je vývojový cyklus blechy – sprej umí zabít jen dospělé – kdyby nějaké přibyly.Taky Difusil, ten je novější,každý, kdo měl kdy psa, to někde doma najde – tvoji sousedi -dřív nic jiného nebylo.

Upravil/a: BENYTA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

Proboha neee, pokud ho máte ráda, biolit je jed a vztřebá se kůží do těla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chucky

Panenko, teď jsi mě překvapila.
Veterináře máš až 20 km daleko. To pro mě tedy není vůbec daleko. Ten Biolit nedávej, jestli máš svého psa ráda a raději se poptej po vesnici, objednej na netu, zajeď na kole…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LosMouchos

Opět Biolit v žádném případě, sama si ho na hlavu taky nenastříkáš.

Doporučuji vydržet a při návštěvě veterináře se informovatna tzv. kapky (stronghold…) které se aplikují do kohoutku a fungují i proti dalším parazitům, jejich ochrana je na cca 3 měsíce. Dobrá alternativa je také protiparazitický obojek, opět doporučuji zakoupit u veterináře podle velikosti a váhy psa.

Divím se že je 20km problém??!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Donkey

Žasnu, na co se někteří lidi zeptat, natož to vůbec udělat…

před 4794 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Já se tam ted chucky nedostanu mám toho ted doma moc potřebovala jsem vědět to co mě kamarádka poradila zda se to může udělat.Benyta mě poradila prostředky které si zítra u nás koupím a pak až tam pojedu tak pejskovi koupím tu vodičku modrou na odblešení

před 4806 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Děkuji moc za rady taky se mě to nezdálo proto jsem si sem rači podala otázku a zeptala se na to.

před 4806 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Dobře děkuji ti moc Benyto za radu

před 4806 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Ted mi došlo, že se to i dnes dá koupit v drogerii – ale pořádně si přečti obal!
Takže ARPALIT , DIFUSIL.

před 4806 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek