arygnoc

došel mi hezký e-mail:

http://lexikon-foto.euweb.cz/e­mail.jpg

také vám takové chodí?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Mně naštěstí ne =)

Ale občas se chce na icq přátelit osoba píšící azbukou …

Další odpovědi
iceT

Mě občas taky přijde takový,naposled mi kdosi lámanou češtinou sděloval,že jsem něco vyhrála.No a o ICQ ani nemluvím,tak si mě furt někdo přidává.

anonym

Jen aby to nebyl inzerat na seznameni ! 🙂

  • iv-

dědapetr

Mě došel v pondělí email psaný arabsky.Jinak jsem žádný takový nedostal.

Rencusqa

no zopár ich tam někdy je ale to jenom raz do roka a to od mé tety z kanady a přecvičuje si angličtinu a francouštinu

roxy52

Dost podobný mě nedávno přišel od kamaráda,který divoce oslavoval narození svého prvního syna a patrně chtěl vyjádřit svoji radost v meilu,leč jeho psaní asi bylo rychlejší,než myšlení.