Dos pívání

Dobrý den.Je mi 19 let ale zatím se u mě neprojevil třeba růst vousů.I když ochlupení v podbřišku již ano a také trochu v podpaží.Chci se zeptat na nějaké umělé látky které podpoří růst vousu a celkové vzhledové ostárnutí.Prosí nechci zde odpovědi typu že je to u každého jinak.TO VIM.Ale chci se zeptat zda takové látky existují ,jak se jmenujía hlavně možné nasledky používání těchto látek.Děkuji

Nejlepší odpověď
PostApMan

Dobře dobře, ušetřím si ty řeči , proč proboha chcete aby Vám rostly vousy (co já bych dal za to aby nerostly).

Pro rychlejší růst vousů se začal používat „Neocapil“, a nebo někteří experimentují s přípravky na růst vlasů.

Více se dozvíte pravděpodobně zde :
http://www.or­dinace.cz/dis­kuse/3047/

Zdroj: http://www.or­dinace.cz/dis­kuse/3047/

Další odpovědi
roxy52

Následky těchto preparátů budou takový,že si budeš vyčítat,že jsi zbytečně brzo zestárnul.Vousů si ještě užiješ ,že na ně budeš nadávat .

Miroslavst

Jak odpověděl podaspman, ale rozmysli si, abys tu za nějakou dobu nepokládal otázku: Jak se prosím zbavit vousů, aby tolik nerostly.

vecernice

Co já bych za to dala,kdyby mi nic nerostlo.Mám kamaráda,kterej měl už ve třinácti chlupatý i záda.Je mu kolem čyřiceti a vypadá na padesát.To bys opravdu chtěl?

Michal

Jsou takové preparáty.Ale nech působit přírodu.A holení ti jednou poleze na nervy,uvidíš.A che­mie škodí přirozenému vývoji.

pekynka

Odpověď přímo na otázku, Testosteron – mužský hormon, pouze na předpis. Syntetický je ve formě tablet a injekcí, je to anabolický steroid po kterém roste svalová hmota a ochlupení.Nech si vyšetřit u lékaře z krve kolik hormonů zrovna tvá varlata produkují, protože právě tam se testosteron vytváří a pak uvidíš.Rizika – hlavně infarkt srdečního svalu.