mácaq

Dorzalgie M54 -co s tím?

trápí mě bolesti páteře krční i bederní,tak třikrát do měsíce mám vodu v kolenech což je také bolestivé a jetě mám psoriatickou spondylatritis IV stupně
Doplňuji:
postižení kloubů a páteře je IV stupeň,léky beru aravu a artrilon na bolest,lékaři nic moc spíš se stím peru sama a teď hledám specialistu na slovo vzatého

Nejlepší odpověď
vecernice

Všechno souvisí se vším a není vyloučeno,že vaše obtíže zavinila především ta psoriasa.Nevím v jaké formě máte toto postižení,ale zjednodušeně by se dalo říci,že tzv.lupénka vrůstá do kloubů a tedy i do páteře atd.Toto onemocnění může časem klouby deformovat a tudíž i bolet.
Doplňuji:
Nevím odkud jste,ale v Brně je lékařský manželský pár MUDr.Mostera a MUDr.Mosterová,kte­ří se specializují na tyto problémy.www.rev­macentrum.cz.

Další odpovědi
Michal

Nepíšete co na to lékaři?

martina1

To máte hezkou sbírku diagnos a vůbec vám je nezávidím,ale na co se vlastně ptáte?