Doručení rozhodnutí osobě poveřené zmocněncem

Dobrý den, ráda bych se zeptala na správnost doručení rozhodnutí v daňovém řízení v rámci odvolání, kdy správce daně doručil rozhodnutí o odvolání nikoliv zmocněnci – advokátovi, ale dalšímu pracovníkovi, který je jeho společníkem v advokátní kanceláři a který je zmocněncem v původní plné moci pověřen jeho zastupováním. Toto zastupování je v obecné rovině korespondující s obsahem plné moci sepsané zmocnitelem. Odvolání podal zmocněnec a rozhodnutí bylo doručeno pracovníkovi (také advokát) zmocněncem obecně v daňovém řízení pověřeným. Nemělo být správně toto rozhodnutí doručeno zmocněnci? Jak se pohlíží na takto doručené rozhodnutí?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud si to správně vykládám. zřejmě oba advokáti pracují v téže AK, takže listonoška doručí obsílku a není podstatné kdo jí podepíše převzetí za kancelář.
Nakonec toto vám nejpřesněni vysvětlí oba zmocněnci, když sami koncipovali plné moci a osobně je podepisovali.
Obecnou rovinou mohou být i běžné úkony včetně převzetí písemností.