Nik92

Dort na objednání

Máte někdo zkušenost nechat si udělat dort v cukrárně? Za jakou nejkratší dobu jsou schopni to vyrobit? Za kolik dní si pro to mohu přijít?

Nejlepší odpověď
chudst

Do druheho dne, obcas i za soucasneho dne, pokud si vyberete nejaky, ktery maji udelany. Zalezi na domluve. Nekde zase, kdyz to nahlasite treba tyden dopredu, tak vam daji malou slevu.

Další odpovědi
Deli

Občas peču dorty pro děti známých, naposledy pro manželova kolegu k šedesátinám… Ráno mi zavolal, že ho chce, večer byl hotový, druhý den sněděný 🙂
Je lépe ale objednat tak 3 dny předem, určitě i v cukrárně, musí si práci plánovat.

Džanička

Ano jednou jsem si nechala udělat dort v cukrárně pro svojí kamarádku, přišla jsem si pro něj za tři dny, ale jak dlouho ho budou péct u vás, vám řeknou oni.. Pokud na to chvátáte, tak si myslím, že se s nima určitě domluvíte.. Nebyl špatný, ale domácí krém, je hold domácí krém..

kablik

výborný dorty na Nám.Svobody U mamlasů v Brně…

krakomor111

Nechával jsem dělat dort pro dceru v cukrárně Hájek & Hájková…ráno v 8:00 jsem tam byl s objednávkou a druhý den byl hotov. http://www.cukrarna-hajek-hajkova.cz/vy­robky/dorty/za­kazkova-vyroba-dortu/dorty-atypicke-a-narozeninove/