Avatar uživatele
Nik92

Dort na objednání

Máte někdo zkušenost nechat si udělat dort v cukrárně? Za jakou nejkratší dobu jsou schopni to vyrobit? Za kolik dní si pro to mohu přijít?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, Deli před 4615 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Do druheho dne, obcas i za soucasneho dne, pokud si vyberete nejaky, ktery maji udelany. Zalezi na domluve. Nekde zase, kdyz to nahlasite treba tyden dopredu, tak vam daji malou slevu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Občas peču dorty pro děti známých, naposledy pro manželova kolegu k šedesátinám… Ráno mi zavolal, že ho chce, večer byl hotový, druhý den sněděný 🙂
Je lépe ale objednat tak 3 dny předem, určitě i v cukrárně, musí si práci plánovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Ano jednou jsem si nechala udělat dort v cukrárně pro svojí kamarádku, přišla jsem si pro něj za tři dny, ale jak dlouho ho budou péct u vás, vám řeknou oni.. Pokud na to chvátáte, tak si myslím, že se s nima určitě domluvíte.. Nebyl špatný, ale domácí krém, je hold domácí krém..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kablik

výborný dorty na Nám.Svobody U mamlasů v Brně…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
krakomor111

Nechával jsem dělat dort pro dceru v cukrárně Hájek & Hájková…ráno v 8:00 jsem tam byl s objednávkou a druhý den byl hotov. http://www.cukrarna-hajek-hajkova.cz/vy­robky/dorty/za­kazkova-vyroba-dortu/dorty-atypicke-a-narozeninove/

před 3264 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek