FOX.IK

DORT- kopie z obrazku

Kde by dokazali udelat dustojnou kopii totoho dortu http://blog.man­gashop.cz/wp-content/upload­s/2010/08/dor­t.jpg cena jakakoliv
Doplňuji:
Prave toho se bojim, nesmi tam byt videt zadny hrbulek, fondan musi byt naprosto hladky. Proste jako an fotce. Videla jsem dost cukraru, co si za prumrne dorty uctovali tisice korun. Mylsim, ze neni tak jednoduche to udelat

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že když si najdeš zaběhlou cukrářku ve svém okolí, tak to nebude žádný problém

Další odpovědi
terry

Když pošleš obrázek několika zkušeným, pak ti dají vědět, jestli ano či ne.
Často také ukazují fotky svých výtvorů.
Myslím, že ta, co dělala dort pro mně by to zvládla.

Sarinka.J

Odkud jste a na kdy byste dortík potřebovali? ;)