auluk

Dorozumíte se anglicky ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ne anglicky neumím ani jedno slovo.

A to jsem z ní maturoval a za 4 od maturity to už bude 5 let v květnu a všechno jsem zapomněl.

Další odpovědi
anonym

Ano ale nečemu bych asi nerozumněl/a.

Podobných otázek už bylo nejméně 9!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-umite-
jazyku-2
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/umite-nejaky-cizi-jazyk
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/umite-nejaky-cizi-jazyk-pokud-ano-jaky

Illines

Ano já umím anglicky perfektně !

Anglicky,welssky i skotsky.Ale ta skotstina je tezsi.Tam se mam porad ucit.

quentos

Ano já umím anglicky perfektně !

od učitele angličtiny by bylo asi nemístné zatrhnout jinou odpověď. Ovšem „perfektní“, tedy dokonalé, není nikdy nic… tedy ani moje angličtina.

hanny 2

Ano ale jen základ.

Ale strašně se chci naučit víc,tak chodím do kurzu a baví mě to.

Natee

Ano ale jen základ.

I po pěti letech si myslím, že je to jen základ, na základě nedávné zkušenosti, kdy jsem při příležitosti se rozpovídat vykoktala jednu větu. =) Ale plánuji se zdokonalit..

Ella

Ano ale nečemu bych asi nerozumněl/a.

každodenně ji používám v práci při komunikaci se zákazníky i s vedením, hodně slov mi v slovní zásobě chybí a snažím se to horkotěžko okecat, ale občas mi dost trapně docházejí slova…

numeriprimi

Ano ale jen základ.

Zatím to co mě naučili na ZŠ. Ale je to docela mizérie, nemáme moc kvalitní učitelku, takže se doučuju sama. Moc dobře vím, že bude do života potřeba.

lenka.seda

Ano ale jen základ.

Zatím jen umění ZŠ 🙂 Ale možná bych se nějak dorozuměla =D

Andrés

Ano ale nečemu bych asi nerozumněl/a.

Illines

A take tu nebyli pred starymi otazky,nove uzivatele.

hanny 2

ad Dr.Axl – podobných ano,ale tato ne a také ne formou ankety.První odkaz – odpověď nebyla nalezena!

hanny 2

opravuji – otázka nebyla nalezena.