Avatar uživatele
Tekyyyyyna

Dorostou vlasy po anorexii?

Je 100%ní, aby vlasy po anorexii dorostly? Já jsem ji prodělala skoro už před rokem a mám pocit, že mi vlasy dorůstají šíleně pomalým tempem… (jsem aspoň ráda, že už na hlavě nemám holá místa) a to jím hodně zdravou stravu… ani bych neřekla, že jsem v nadměrném stresu nebo v depresi. :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Banshee před 3957 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
autacek

Záleží na tom, jak moc bylo zdraví poškozeno. Ale pokud již jíš normálně a jiné zdravotní následky nepociťuješ, tak věřím, že se časem spraví i ty vlasy. :o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Dorostou, ale musíš mít trpělivost. Tělu trvá hodně dlouho, než se s takovým vážným problémem,jako je anorexie, vyrovná. Pokud jíš zdravou, rozmanitou stravu a nejsi ve stresu (jak píšeš), tak se to spraví. Někomu narostou ještě hustější vlasy, než měl předtím. Trpělivost. 🙂
http://forum.li­de.cz/forum.fcgi?ak­ce=forum_data&fo­rum_ID=3232&ID_from=6488­1269&dir=-1&auth=

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucí :D

Ahoj,zalezi na tom jak moc silna anorexie to byla. Kamaradka o vlas utekla smrti ale vlasy ji po 5 letech nenarostli. Jestli jsi nebyla tak hloupa vlasy by ti dorust meli. Samozdrejme ti drzim palce! ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tekyyyyyna

Lucí :D – Anorexie není o tom, jak je kdo hloupý. Já onemocněla anorexií kvůli depresi. Neměla jsem ani chuť jíst a chtěla jsem pomalu umřít… bylo to takové tiché, podvědomé a nenápadné volání o pomoc. Věř mi, sklony k anorexii mají většinou velmi inteligentní a dokonce i ROZUMNÍ lidé… znám i ženu, která ji měla kvůli stejnému problému jako já… S IQ 150– 180, a to hlavní- je velmi rozumná.

Marci1 -O těch hustších vlasech mi už někdo říkal… :) Ale já je mám kvůli genetice jemné od přírody. Když jsem zdravá, mám jich hodně, ale jsou jemné.
Jinak děkuji za zajímavý odkaz.

před 3957 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tekyyyyyna

autacek- Mně už to hrozně štve… já jsem neměla to zdraví zas tak zhuntovaný… Měla jsem „jen“ nedostatek vitamínů, ale to všechno už jsem spravila. Mám v pořádku krevní hodnoty, vitamínů mám dostatek… Ale prostě nemohu pochopit, co těm vlasům tak dlouho trvá. V září nastupuji na novou školu a nechce se mi tam jít s mou nynější vizáží. Vypadám špatně… zajímavé, jak vlasy dokážou ovlivnit vzhled.

před 3957 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek