VampGirl

Doroste kompletně stržený nehet?

Kamarádka na táboře si kompletně strhla nehet, že jí ani kousek nezůstal. Naroste nehet znovu nebo ne?

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Mně lékařka musela strhnout nehet na prsteníku, dorostl, i když to trvalo dlouho. Šílená bolest.

Další odpovědi
anonym

Nemusí ji dorůst,proto že záleží jak poškozené bylo lůžko nehtu,ale držím palce ,ať ji doroste tak,aby to nebylo poznat.

tom004

Doroste jí,úplně kompletně.A,i ta bolest přejde. 🙂