Slezsky fc

dopravdy zemřel herec Clarke Duncan ze Zelené míle ?

Nejlepší odpověď
annas

Los Angeles – Zemřel americký herec Michael Clarke Duncan, kterého proslavila role „obra“ Johna Coffeyho ve snímku Zelená míle (1999). S odvoláním na hercovu snoubenku o tom informovala agentura AP. Duncan byl od červencového infarktu hospitalizován.

http://magazin­.ceskenoviny.cz/zpra­vy/zemrel-herec-duncan-znamy-jako-john-ze-zelene-mile/835971

Další odpovědi
Drap

Doopravdy, potvrdily to oficiální zdroje.

anonym

Téměř všechna díla ve kterých hrál, patří k mým oblíbeným. Odešel nečekaně a brzy, ale zanechal po sobě nesmazatelnou stopu. Kdo si to o sobě může oprávněně tvrdit, když odchází z tohoto světa?

SimakPida

Bohužel je to tak.

iwetax

Tak to je smutný, herce neznám, ale jeho role byla jedna z nejpovedenějších filmovích postav.