xVinc

Doprava Uh-Praha – solarium

Poraďte prosím jak přepravit solarium z Prahy do Uh. Hradiště (nebo někde poblíž.) Dhl a apod. chtějí zabalit tak aby vydrželo pád z jednoho metru a poměrně vysokou sumu. Rozměry jsou cca 180×80×50
Doplňuji:
Odpovím si sám, na serveru http://www.aa­apoptavka.cz/
jsem zadal potavku a ozvalo se cca 10 dopravců s cenami od 1800 do 4000

Odpovědi
baghira

Půjčit si dodávku, půjčit si vozík za auto, možná by se to i vešlo do kombíku po vyndání sedadel… co na tom, že bude čouhat.

Z Prahy do UH jezdí i dva přímé rychlíky, takže kdybys to dokázal sám naložit a vyložit (nevím jaké jsou omezení pro zavazadla ve služebním voze, zkus se poinformovat i na to)?

terry

Asi bych si půjčila auto nebo vozík a odvezla raději sama.
nebo se poptej na podmínky u DPD,PPL, Radiálky apod.

venkovan

Praha -UH je cca 320 km (?) za 1800 Kč to jestli počítám dobře je 6 kč/km. To je celkem solidní cena jako kdybych jel jedním směrem autem na cesťák oběma směry jen za PHM při cca 8 l/100 km bezinu U nafty, kde bývá spotřeba nižší by PHM bylo za méně, ale i tak.