karuzo

Dopouštím se protiprávního jednání a kdy, pokud si stahuji písničky a filmy pro vlastní potřebu na portále ULOŽ TO

Nejlepší odpověď
Lucijej

Asi takhle… pokud máš člověk originální disk a obsah nahraje je na uloz.to pro svojí potřebu, aby nemusel disky převážet, takže samozřejmě si to pak může legálně zase opětovně stáhnout a jelikož soubory nezahesluje, tak si je stáhne, každý, kdo má zájem.....
Oficiálně stáhování pro svojí potřebu trestný není…

Další odpovědi
Mapel

Stále platí, že stahování veřejně dostupných zdrojů pro vlastní potřebu není trestné. Otázka je trestnosti oněch dostupných zdrojů. To nyní bude trestné.

Hlada

Ne

Michal Kole

Teď po schválení ACTA už bohužel ne.