Neonka

Doporučujete strávit dovolenou u Baltského moře ?

Letos se rozhodujeme, jestli jet na dovolenou k Baltickému moři. Chtěla bych se takto vyhnout kolonám aut, které budou v sezóně mířit spiš na jih. 🙂
Slyšela jsem ale, že moře je na severu dost studené a že je tam pravidelný silný vítr od moře.
Můžete toto místo pro dovolenou doporučit, třeba z vlastní zkušenosti ?

Nejlepší odpověď
GM

Dovolená u Baltu by byla asi pro mne – nesnáším přílišné horko a studenější voda mi taky nevadí.

Další odpovědi
Mili @

Já byla na Baltu už dávno, ale počasí bylo supr a dovolená bombová!!! 😁

hanulka11

Zkuste si zadat dovolená u Baltu a dočtete se spoustu zajímavého a jsou tam i recenze z různých míst , lidé se tam rádi vrací.