buba4

Doporučujete obřízku penisu??????????­??????????Ano nebo ne?

Nejlepší odpověď
quentos

jednoznačně NE, předkožka na něm není pro srandu králíkům, nýbrž pro ochranu žaludu. Nutnost řádné intimní snad není zas až taková překážka.
Doplňuji:
*řádné intimní hygieny , sorry, vypadlo mi slovo

Další odpovědi
Deli

Proč? Snad jen, je-li k tomu lékařský důvod. Z náboženských nebo „estetických“ důvodů mi to přijde padlé na hlavu.

www

Už tu byla otázka položena, stačí ji vepsat do modrého pole !

Berušinka

NE! Příroda tam předkožku dala z nějakého důvodu. Stačí dodržovat základní hygienu a žádný problém se nevyskytne. Víc napsat nemůžu, protože nevím, co konkrétně potřebuješ.

Toruk

Doporučuji za otázkou psát jeden otazník. Případně pro důraz nejvýše 3. Ale proč dvacet??? Je to kvůli tvému penisu?

venkovan

Rovnou u kořene.

Valky

ANO, a to z hygienického hlediska. Díky tomu se předejde rakovině i nádorům způsobené špatnou hygienou, která se v oblasti předkožky špatně provádí. Ačkoliv si chlap myslí, jak je čistotný a že si ho myje dobře, stejně je to špatně. Navíc i z estetického hlediska je to lepší. A kamarádka, co má přítele, kterému teď prováděli obřízku ze zdravotních důvodů si poté nemůže vynachválit sex. Takže já jsem jednoznačně pro. Já do toho svého partnera ženu už co jsme spolu, ale bojí se operace – nedivím se mu. Ale pokud nemáte strach, nebo to chcete nechat udělat miminku, určitě do toho jděte!

tom004

Tady je odkaz.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nechali-byste-syna-obrezat-i-z-jinych-nez-lekarskych-duvodu

arygnoc

ne.

jsem rád, že víc lidí se přiklání k mému oblíbenému „Příroda je moudrá“.