Avatar uživatele
buba4

Doporučujete obřízku penisu??????????­??????????Ano nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4685 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jednoznačně NE, předkožka na něm není pro srandu králíkům, nýbrž pro ochranu žaludu. Nutnost řádné intimní snad není zas až taková překážka.
Doplňuji:
*řádné intimní hygieny , sorry, vypadlo mi slovo

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Proč? Snad jen, je-li k tomu lékařský důvod. Z náboženských nebo „estetických“ důvodů mi to přijde padlé na hlavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Už tu byla otázka položena, stačí ji vepsat do modrého pole !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

NE! Příroda tam předkožku dala z nějakého důvodu. Stačí dodržovat základní hygienu a žádný problém se nevyskytne. Víc napsat nemůžu, protože nevím, co konkrétně potřebuješ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Doporučuji za otázkou psát jeden otazník. Případně pro důraz nejvýše 3. Ale proč dvacet??? Je to kvůli tvému penisu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Rovnou u kořene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

ANO, a to z hygienického hlediska. Díky tomu se předejde rakovině i nádorům způsobené špatnou hygienou, která se v oblasti předkožky špatně provádí. Ačkoliv si chlap myslí, jak je čistotný a že si ho myje dobře, stejně je to špatně. Navíc i z estetického hlediska je to lepší. A kamarádka, co má přítele, kterému teď prováděli obřízku ze zdravotních důvodů si poté nemůže vynachválit sex. Takže já jsem jednoznačně pro. Já do toho svého partnera ženu už co jsme spolu, ale bojí se operace – nedivím se mu. Ale pokud nemáte strach, nebo to chcete nechat udělat miminku, určitě do toho jděte!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Tady je odkaz.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nechali-byste-syna-obrezat-i-z-jinych-nez-lekarskych-duvodu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ne.

jsem rád, že víc lidí se přiklání k mému oblíbenému „Příroda je moudrá“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví