marta52

Doporučte vypalovací program nejraději zdarma. Na jednom počítači mám nero 9, na notebook nevím co dát.

Nejlepší odpověď
quentos

Absolutně nejlepší je poslední verze – tzv. Nero BurnLite. U nera 9 jsem nadával na složitost, asi mě vyslyšeli – u Nera BurnLite vskutku platí, že jednodušší už to bejt nemůže.

Další odpovědi
lexx

Pokud chcete změnu a experimenty stojí za to vyzkoušet Ashampoo burning studio, Alcohol 120% nebo Shrink DVD ale jsou si dost podobné a zdarma ke stažení. Nero je univerzální a umí asi nejvíc.

Sůwa

Vyzkoušela jsem NERO 9, ale nakonec mi nejvíc vyhovuje Ashampoo Burning Studio 6. Je free a v češtině.

KdoSiOdJinud

Nejvíc spokojený jsem na windows byl s free programem jménem CDBurnerXP (nejen pro xp)

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/vypalo­vani_cd/cdbur­nerxp-pro/?g[hledano]=cdbur­nerxp&g[oz]=4­.3.9.2761&g[up]=­Pro

umí i práci s iso a tak :) a hlavně je free