Sea

Doporučte mobil

Ahoj,prosím poraďte. Pokukuju po novém mobilu, ten starý už dosluhuje. Ale nevím, co si vybrat. Chtěla bych něco cenově do 4000,–, ne dotykáč , s 16 mil. barev na displeji, alespoň 3 zajímavé hry,sms a volání, bluetoth, alespoň paměťovou kartu v balení. Nevíte o něčem, co by splňovalo většinu parametrů z tohohle? Díky předem

Nejlepší odpověď
iceT

http://mobile­net.cz/clanky/so­ny-ericsson-w595-walkman-se-snehovou-prichuti-4472

mám tenhle a nevyměním ani za nic

Další odpovědi
vlkadam10

třeba tohle. vyber si
Doplňuji:
nobo nokia C5 00 5 mp

Zdroj: ww.nokia.cz/pro­dukty/telefony

Belatrix

Moje kamaradka ma Sony Ericson xperia mini pro a rikala ze je to vazne uzasny mobil a myslim, ze i splnuje vsechny parametry..:) je to sice dotykac, ale na druhou stranu ma vysuvnou QWERTY klavesnici, coz je podle me velka vyhoda..;) ale zalezi jen na tobe!

ondra07

Zkus se podívat tady: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:p:494;­1651:387359;1619:1;3300:­7170,101128/?o=4&f=2
popřípadě si tam uprav ty parametry. Vyhledá ti to ty nejlevnější mobily na celém internetu, já to používám vždycky a ušetřím tak třeba i několik tisíc korun, co se týká třeba nákupu televize…

jendahun

Jak říká Belatrix – mám asi měsíc SE Xperia Mini Pro a je to fakt kousek.Prcek,trochu těžký,ale ideální pro ženskou.1GB procesor,2GB paměťová karta v balení,rychlý,su­per OS Android,foťák za ideálních podmínek fotí dost pěkně.Dá se už sehnat pod pět tisíc nový.