Pokročilý

Doporučte mobil

Ahoj,prosím poraďte. Pokukuju po novém mobilu, ten starý už dosluhuje. Ale nevím, co si vybrat. Chtěla bych něco cenově do 4000,-, ne dotykáč , s 16 mil. barev na displeji, alespoň 3 zajímavé hry,sms a volání, bluetoth, alespoň paměťovou kartu v balení. Nevíte o něčem, co by splňovalo většinu parametrů z tohohle? Díky předem

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://mobilenet.cz/…

mám tenhle a nevyměním ani za nic

Další odpovědi:

Pokročilý

třeba tohle. vyber si
Doplňuji:
nobo nokia C5 00 5 mp

Zdroj: ww.nokia.cz/produkty/telefony

Moje kamaradka ma Sony Ericson xperia mini pro a rikala ze je to vazne uzasny mobil a myslim, ze i splnuje vsechny parametry..:) je to sice dotykac, ale na druhou stranu ma vysuvnou QWERTY klavesnici, coz je podle me velka vyhoda..;) ale zalezi jen na tobe!

Bronzový

Zkus se podívat tady: http://mobilni-telefony.heurek a.cz/…
popřípadě si tam uprav ty parametry. Vyhledá ti to ty nejlevnější mobily na celém internetu, já to používám vždycky a ušetřím tak třeba i několik tisíc korun, co se týká třeba nákupu televize....

Bronzový

Jak říká Belatrix - mám asi měsíc SE Xperia Mini Pro a je to fakt kousek.Prcek,trochu těžký,ale ideální pro ženskou.1GB procesor,2GB paměťová karta v balení,rychlý,super OS Android,foťák za ideálních podmínek fotí dost pěkně.Dá se už sehnat pod pět tisíc nový.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.