LukasP

Doporučte mi prosím mobil na moje požadavky + Který OS v mobilu?

Zdravím, po 4 letech se mi zničil mobil a tak hodlám koupit nový. Jelikož zrovna nemám na rozhazovaní, musí se vejít do ceny max. 3 tisíce. (± 500 Kč). Moje požadavky jsou:

Povinné: WIFI, dotykový displej, fotoaparát, OS, MP3 přehrávač, možnost přehrávaní mediálního obsahu na netu (tj. videa, animace apod..), JAVA, Bluetooth

Ocenil bych: alespoň menší GPS pro občasné využití, solidní design

Takže házejte prosím nápady ;) A zároveň se i ptám, jaký OS je podle vás nejlepší? Díky moc

Odpovědi
jpau

Nejlepší 🙂

Ze současných – jediný dostoupný: Android (vše ostatní je řekl bych na dražším HW než je 3,5k).
Z mrtvých, Windows Mobile (již se nevyvíjí), možná ještě Palm OS pokud by jsi sehnal nějaké Tréo.