Žanny

Doporučte mi nějaká místa s paranormální aktivitou nebo kde straší. Jen středočeský kraj. Díky

Nejlepší odpověď
beer

Doporučit nemohu, protože těmto věcem rozhodně nevěřím.
Vygůglil jsem ale toto, stačilo vložit dotaz do vyhledávače:
http://www.go­ogle.cz/search?q=m%C3%AD­sta+s+paranor­m%C3%A1ln%C3%AD+ak­tivitou+st%C5%99ed­n%C3%AD+%C4%8Dachy&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=Z7vBUJ­nEHYbNsgatzYDoD­Q#hl=cs&tbo=d&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&rlz=1I­7ADFA_cs&spell=1&q=m%C3%­ADsta+s+paranor­m%C3%A1ln%C3%AD+ak­tivitou+st%C5%99ed­n%C3%AD+%C4%8Dechy&sa=X&­ei=Z7vBULCsJcjxsgbngYH­gAQ&ved=0CCwQvwU­oAA&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.&fp=c10032d­0b93564bd&bpcl=39650382&­biw=1016&bih=631