suaeda

Doporučte dobrou VoIP službu?

Kdo máte dobré zkušenosti s nějakou dobrou VoIP službou (telefonování přes internet). Mají v současné době dobré ceny a jejich služby jsou na slušné úrovni. Nemyslím SKYPE.
Podobné otázky zde sice již byly, ale jsou již staršího data. Raději bych novější informace.
Díky všem za odpovědi i zkušenosti s VoIPem.

Odpovědi
Dochy

Používám mikrotech a nemám s nimi problém. Účtování po vteřinách, „paušál“ 1kč za jedno číslo měsíčně, předplaceno. Na výběr mnoho způsobů jak platit.

deranged

Používám Odorik.cz
Nezaznamenal jsem žádný problém. Mám DECT telefon + starý Linksys PAP2T adaptér. V mobilu mám WindowsPhone8 a používám AdoreSoftphone, přes wifi na odorik.
Paušál nula, hovory stejně na mobily i pevnou, výborná cena, účtování 1+1. Platím kartou, platba naskakuje okamžitě.