chvostaj

Doporučíte vhodnou dekoraci do moderního obýváku?

Zdravím, chtěl bych Vás poprosit o nějaký tip na vhodnou dekoraci do obýváku. Mám obývák o velikosti cca 4×5 m (v něm sedačka a 2× křeslo, v rohu místnosti mám svícen se svíčkami). Přemýšlel jsem o samolepících dekoracích na zeď, máte to někdo? Z fotek to vypadá opravdu dobře, ale vypadá tahle dekorace ze samolepky dobře i „naživo“? Předem děkuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nalepená se mi moc nelíbí, já ji mám namalovanou:-))

Další odpovědi
anonym

Dobře vypadající samolepky si nějak neumím představit…
😉
Řekněme – kdybych si vybíral pro sebe, možná bych se kouknul po solitérních tapetách, papírových nebo textilních – ale osobně preferuju obrazy.

anonym

Neznám ani barvy, ani nábytek ve tvém obýváku, je těžké si představovat, co by se tam hodilo, nálepky jsou podle mne jen taková levnější varianta, ale proč ne, když se ti to líbí, jen vědět aspoň barvy, tvar sedačky, barvu vymalování…

marci1

Dekoraci ze samolepky bych asi neriskovala.Líbí se mi třeba obrazy bez rámu, třeba orchidejí, přírody ap.

Anetkalich

Já mohu samolepky na zeď doporučit. Před cca půl rokem jsme si s přítelem nalepili 2 tyto dekorace do obývacího pokoje a vypadá to skvěle. Když nás někdo navštíví, tak se nás hned ptá, od kud to máme 😁 Jinak nakupovali jsme tady www.esamolepky­nazed.cz Obrazy mi připadají příliš ohrané a nějaká dekorace do prostoru zase zabere dost místa (které mi moc nemáme), čili tohle mi přijde jako ideální řešení :)

tim-2

Proč nezkusíš obrazy nebo grafiku,na uměleckých školách jsou na konci roku klauzury vystavené i pro veřejnost,tam se dá něco objevit a popřípadně domluvit,lepší začínat od menších věcí.

Yggdrasil.

Obrazy for the win, si myslím já. Se samolepkama osobně zkušenost nemám, ale viděla jsem to někde v dětským pokoji, a tak mám pocit, že by obývák se sebeserióznějšíma „samolepkama“ vypadal jako dětskej pokoj.
Jinak si tam den třeba lampu, lampou nikdy nic nepokazíš, a když bude pěkná…:) Nebo si kup stolek na šachy, to by bylo super

Bukvice

Samolepky na zeď se mi hodně líbí, doma jich máme několik a vůbec to nevypadá špatně.
Našla jsem článek s hezkými dekoracemi http://www.utul­nydum.cz/clanek/O­riginalni-bytova-dekorace-je-skvely-darek-k%C2%A0Vanocum

leni92

Zkuste se podívat na "atan.cz ":[https://www.a­tan.cz/bytove-dekorace], já tam nakoupila veškeré dekorace do bytu. 🙂

Honzyn14

Já jsem třeba koupil manželce k narozeninám dlouhodobě vysněný doplněk do bytu, který jsem ale vždy předtím zamítl kvůli mírně vyšší cenovce – objednal jsem totiž mechový obraz z https://www.fi­remnikrabicky­.cz/mechove-obrazy/ a musím přiznat, že je to na stěně opravdu moc pěkné 🙂

tyna.ryglova

Ahoj, já si dělám dekoraci sama podle toho, jaké je zrovna roční období a co je venku dostupné. Koupila sem si akorát z https://www.krasne-sklo.cz/sklenene-tacy/ dva skleněné tácy, na které to naaranžuji a dekorace pak vypadá nádherně a hlavně originálně.

SuzanKa

Hele, já jsem si vybírala podle zon – chtěla jsem dvouzonovou a pak taky podle počtu lahví…

XenieRo

Ahoj všem, ráda bych si domů pořídila domácí vinotéku. Prosím o radu, kde koupím? Líbí se mi nabídka shopu domácí vinotéky… Zkušenosti? Děkuji :)

Sonka Pop

Ahojky, hele, my máme doma tuto https://www.do­macivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dau-1757dss. Je to moc pěkná dvouzonova vinotéka. Je teda pravda, že s výběrem mi poradil pracovník z webu, ale jsem za to moc ráda.

Pajka.111

Prosím tě, jakou vinotéku jste si přesně vybrali? Já taky uvažuji právě o té dvouzonove, je dobrá? Opravdu chladí každé vínku jinak?

SuzanKa

Čauky, já bych chtěla zeptat, zda máte doma někdo domácí vinotéku? Jako my bychom si ji s manželem hodně přáli, ale tak nějak pořád ještě váháme, zda se nám její koupě vyplatí a zda ji využijeme. Díky moc za info.

Pajka.111

No a koupila sis teda nějakou? Tak se nám ještě pochlub, jakou vinotéku přesně sis vybrala nebo aspoň jaká značka tě oslovila?