L.Knize

Doporučíte půjčku?

Doporučíte mi někdo půjčku do 250.000,– bez ručení nemovitostí?Ale problém je v tom, že jsem v registru.
Doplňuji:
Mám několik pújček a potřebuji splácet jen jednu splátku, ale konsolidaci mi neudělají kvůli registru.Snížil bych si tím splátky a tím pádem by to bylo bez problémů.

Nejlepší odpověď
Lenjička

Doporučila bych Vám si nepůjčovat 😁 Bůh ví, co Vás do registru dotalo 😛

Další odpovědi
anonym

Potřebuješ vyrážet klín klínem ? Tak to nedělej,dostaneš se do větších nesnází.
Doplňuji:
V tom případě bych zašel do banky ve které máš úvěr,ale splácíš pravidelně,máš stálý příjem a zaměstnání a nevidím v tom problém.Ovšem záleží na člověku,který sedí naproti tobě. Vždy se dá něco dělat,ale brát si úvěr od nebankovních společností je nevlečení si oprátky.

Pralinka1979

Hlavně se nenech nalákat na nebankovní!

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: (christharmonyloanfund@gmail.com)

Hong Kong

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

struzzo

Já si teda bral půjčku tady: https://www.fe­rovepujcky.cz/puj­cky-bez-registru , když jsem se dostal do finanční krize a teda naprostá spokojenost.