Avatar uživatele
L.Knize

Doporučíte půjčku?

Doporučíte mi někdo půjčku do 250.000,– bez ručení nemovitostí?Ale problém je v tom, že jsem v registru.
Doplňuji:
Mám několik pújček a potřebuji splácet jen jednu splátku, ale konsolidaci mi neudělají kvůli registru.Snížil bych si tím splátky a tím pádem by to bylo bez problémů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4794 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

Doporučila bych Vám si nepůjčovat 😁 Bůh ví, co Vás do registru dotalo 😛

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Potřebuješ vyrážet klín klínem ? Tak to nedělej,dostaneš se do větších nesnází.
Doplňuji:
V tom případě bych zašel do banky ve které máš úvěr,ale splácíš pravidelně,máš stálý příjem a zaměstnání a nevidím v tom problém.Ovšem záleží na člověku,který sedí naproti tobě. Vždy se dá něco dělat,ale brát si úvěr od nebankovních společností je nevlečení si oprátky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pralinka1979

Hlavně se nenech nalákat na nebankovní!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: (christharmonyloanfund@gmail.com)

Avatar uživatele
Hong Kong

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

před 1161 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
struzzo

Já si teda bral půjčku tady: https://www.fe­rovepujcky.cz/puj­cky-bez-registru , když jsem se dostal do finanční krize a teda naprostá spokojenost.

před 1495 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek