vvaasseekk

doporučíte někdo knihu pro chlapce ve věku 14 let ?

Dobrý den, doporučíte někdo knihu pro chlapce ve věku 14 let ? děkuji (může být jakéhokoli žánru)

Nejlepší odpověď
Drap

E.T.Seton – Dva divoši

Další odpovědi
ten který je

Nějaké dobrodružné knihy z vydavatelství Albatros pod označením KOD.
KOD-Knihy odvahy a dobrodružství­.V antikvariá­tech je jich dostatek a zachovalé.

Michal Kole

Přehled učiva základní školy z matematiky a z českého jazyka.

Obojí je u přijímaček na střední školy

greycell

dobrodružtví huckleberryho finna, dobrodružství toma sawyera

martin14

Harry Potter od J.K.Rowlingové nebo třeba Čarodějova věž od Thomase Breziny.

pokazdejinak

pokud tě ještě nepotkal Pán prstenů, tak máš nejvyšší čas :)
jinak cokoliv od těchto autorů: J.Verne, J.London, I.Asimov, F.Forsyth

arygnoc

intimně pro mladé muže.