Stříbrný

Doporučíte nějaký vibrační břišní pás na zhubnutí břicha?

Něco třeba takového od Top shopu nebo něco zcela jiného, vámi vyzkoušeného, co pomůže bříšku se smrsknout? A taky, aby nebyly třeba po každém použití např. kupovat nové baterie:

http://www.topshop.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Doporučím zdravou výživu a trochu pohybu. Vyjde to levněji a máš jistotu, že opravdu zhubneš....

Další odpovědi:

Zlatý

tyto věci jsou na nic - jen vyhodíš peníze /píše se můžete sedět u televize a hubnete/ nesmysl jak hrom -vibrační jedině brusku...... stačí pohyb a méně jíst

Zlatý

Vibrační nevím, ale mně velice pomohl vyhřívaný pás od Dr.Středy "Středaform", jenže ten se asi už nedá sehnat, možná je ale něco podobného. Samozřejmě k tomu jsem volila i dietu a trochu pohybu, ale nezůstala mi po dost radikálním zhubnutí ( 16 kg / 6 měsíců ) volná kůže na břiše.

Na tyhle nesmysly se vykašli. Nejlepší, co můžeš udělat pro břicho jsou cviky jako sklapovačky. Když vydržíš, nebudeš litovat.

Zlatý

Na tahle "udělátka" nevěřím. Nějaké otřesy vnitřních orgánů, když se tělo rovnoměrně nezatěžuje a nepohybuje - to musí být děsně nezdravé, nepřirozené a matoucí.
Břicho krásně zhubne a zpevní se plaváním. Jen ta klasická "splývací"poloha - svaly na břiše máš pořád zaťaté a napnuté - jeden z důležitých, účinných, ale hodně namáhavých prvků třeba u Pilates nebo jógy, je ve vodě kupodivu dost příjemný. Břišní svaly se napnou a formují, při pravidelném plavání kraulem nebo stylem prsa ti zaručuji spokojenost. A ještě tě to bude bavit.:-)

Polož si vybrátor na břicho :))))) napájej ho z trafa, aby se brzo nevybil :)))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.