Doporučíte nějaký program pro plánování dat a událostí pro Android?

Abych to lépe vysvětlila...potřebuju nějaký program pro android, kde bych si mohla psát data a čas událostí a nějaké další informace k tomu a pak by mě to ten den upomenulo v nastavený čas, před časem události...
V mobilu nechci používat možnost kalendáře či upomínem a poznámek, jelikož na ně není spoleh a stává se mi, že mě to někdy neupomene, jak potřebuji atd, tak jestli neznáte nějaký vhodnější prográmek?

Odpovědi:

Pokročilý

Pokud máš v mobilu internet, tak je jasnou volbou kalendář google... Můžeš si data zadávat v počítači, mobilu, nebo nechávat si je automaticky vložit z emailu a data se budou automaticky synchronizovat...

Stříbrný

Používám Jorte kalendář. Rozumí si s googlem, pokud budete mít povolená data na mobilu bude se synchronizovat s google kalendáře. Klasický google kalendář na mobilu mi z nějakého důvodu nevyhovoval (už nevím z jakého). Jorte má i widgety pro zobrazení na ploše (používám kalendář na nejbližší dny a seznam nejbližších úkolů)

Kalendář od googlu mi funguje perfektně jen je potřeba si jej pořádně nastavit a zkontrolovat si upozornění atd. Jinak mohla by Vám vyhovovat aplikace Any.Do (http://goo.gl/….

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.