Doporučíte nějaký program pro plánování dat a událostí pro Android?

Abych to lépe vysvětlila…pot­řebuju nějaký program pro android, kde bych si mohla psát data a čas událostí a nějaké další informace k tomu a pak by mě to ten den upomenulo v nastavený čas, před časem události…
V mobilu nechci používat možnost kalendáře či upomínem a poznámek, jelikož na ně není spoleh a stává se mi, že mě to někdy neupomene, jak potřebuji atd, tak jestli neznáte nějaký vhodnější prográmek?

Odpovědi
Pepa88

Pokud máš v mobilu internet, tak je jasnou volbou kalendář google… Můžeš si data zadávat v počítači, mobilu, nebo nechávat si je automaticky vložit z emailu a data se budou automaticky synchronizovat…

Dochy

Používám Jorte kalendář. Rozumí si s googlem, pokud budete mít povolená data na mobilu bude se synchronizovat s google kalendáře. Klasický google kalendář na mobilu mi z nějakého důvodu nevyhovoval (už nevím z jakého). Jorte má i widgety pro zobrazení na ploše (používám kalendář na nejbližší dny a seznam nejbližších úkolů)

Hillx

Kalendář od googlu mi funguje perfektně jen je potřeba si jej pořádně nastavit a zkontrolovat si upozornění atd. Jinak mohla by Vám vyhovovat aplikace Any.Do (http://goo.gl/rzXec).