Doporučíte nějakou dobrou střílečku minimálně na pár hodin i s linkem ke stáhnutí full verze zdarma?

Doplňuji:
michal kole-co dneska již neni nelegální nebo proti zákonům? :) pan president si bere pera, proč by si nemohli tedy lidé stahovat na internetu hry? :) a např. FF je také program a MUSÍ se stahovat.

sea-jsem nemocný, takže paintball by nebyl zrovna nejlepší nápad ;)

Nejlepší odpověď
MacChill

tak můžeš zkusit nějaký „free2play“ střílečky: Combat Arms, Crossfire… Ale já to moc nemam rád, protože to z tebe furt tahá peníze.. ale na pár hodin… zkus ten combat arms…

ale jinak úplně freeware, třeba Area 51, Far Cry 1 všechno je zdarma a najdeš tady:

Zdroj: http://www.hrej­.cz/plne-hry-zdarma/akce/1st-person/?filter:na­me=&filter:or­derBy=3&relea­seYear=0

Další odpovědi
Michal Kole

To by asi bylo nezákonné. Software se nesmí stahovat, pokud se nejedná o VOLNĚ ŠIŘITELNÝ software na rozdíl od hudby a filmů.

Sea

a pak nemáte být vyčerpaný a unavený:-) začněte radši shánět kamarády na paintball a vyblbnout se po lese 🙂

Lamička

Skuste torrent.cz nebo ulož.to :D