Danča84

Doporučíte nám prosím ubytování na Vranovské přehradě?

Kemp s chatičkami nebo v pohodě hotýlek (nic přehnaně nóbl), cenově radši levnější. Stan ani karavan nemáme. A aby tam bylo možnost polopenze, nebo aspoň snídaní. Děkujme za tipy.
Ještě – nechceme seznam veškerého ubytování, to si dokážeme vygooglit během chvilky sami. Prosím, pokud víte o něčem konkrétním pěkném. Dík za pochopení:-)
Doplňuji:
Tak jen doplňuji, kdyby to tu někdo dal do vyhledávače: asi měsíc před dovolenou jsme si rezervovali dvoulůžkový pokoj na Chmelnici u obce Oslnovice (penzion Pod Cornštejnem), 900/2os/noc s polopenzí, koupelna s wc na pokoji, sice trochu „retro“ vybavení, ale „retro“ tam byly i ceny:-))) A nevadil jim ani nestandartní termín – v pátek příjezd, v pondělí odjezd. Cestou (ze Strakonic) jsme jednu noc přespali v Č.Budějovicích (motorest Dlouhá louka), tam to bylo za 750/2os/noc bez jídla + 60 za snídani/os, ale paráda – nové vybavení, masážní sprcha, televize… A rezervovat předem se to tam nemusí, i když jistota je jistota. OBA TYTO PODNIKY TEDY DOPORUČUJEME, BYLI JSME SPOKOJENÍ:-)

Nejlepší odpověď
Ivetka303

Záleží na tom, kdy chcete cestovat. Vranovská přehrada je už dost dopředu obsazena – takže už si nebudete moci moc vybírat. Dělám v cestovní agentuře a vím, o čem mluvím..

Další odpovědi
roxy52

Někteří jedinci se také ubytovali (i když nechtěně) s traverzou na zádech na dně Vranova.Ale to se Vás netýká.Neberte to jako moji nabídku.