Doporučíte nabíječku na 4 AA baterie, která bude rychlá ale zároveň relativně šetrná k bateriím.

Měla by umět nabíjet každou baterii zvlášť, mít ochranu před přehřátím, automatické ukončení nabíjení při dosažení plné kapacity,detekci vadných článků.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jedině IPC 1L. Vynikající nabíječka i s diagnostikou Aku baterií.
Provedení IPC 1 je to samé pouze jsou k tomu připočtené čtyři AA AKU takže je dražší.
http://rckane­.cz/nabijecka-ipc-1l-mercedes-p-1902.html
Brát raději Conrada než FK techniks.
Podobnou prodává MAHA ,je to podobné ale o hodně dražší.

Ten návod u toho odkazu je zavádějící. Nabíjecí proud se dá nastavovat ve třech stupních 200 – 500 – 700 mA a vybíjecí je vždy poloviční. Odkaz jsem dal protože je zde jedna z nejnižších cen.

Další odpovědi
tom004

V každém elektro obchodě Vám poradí. Těch nabíječek je hodně a prakticky každá umí nabíjet jednotlivě.

dudu

K plné spokojenosti používám automatický pulzní nabíječ s vybíjením typ MW9168, řízený mikroprocesorem. Umí nabíjete min. 2 a max. 4 kusy od mikrotužek až po velké monočlánky i 9 voltovou baterii. Stál něco kolem čtyř stováků /bez baterií/, ale vyplatí se.

Jarry

Sám mohu doporučit Voltcraft IPC-1 je za slušnou cenu, umí vše co potřebujete a sám jsem s ní velice spokojen. http://www.zbo­zi.cz/items?q=Vol­tcraft%20IPC-1&r=hp&thru=&­itemType=new&sId=m­MH2SiVOw__hwJJz45­5H

Zdroj: www.zbozi.cz/i­tems?q=Voltcraf­t%20IPC-1&r=hp&thru=&­itemType=new&sId=m­MH2SiVOw__hwJJz45­5H