Zlatý

Doporučíte mi značku prezervativů?

Plánuju pitku s kamarádkou, a že se to nějakým způsobem zvrhne, je spíše pravděpodobné :{)> ovšem moje prezervativy jsou asi tři roky prošlé :{)))> doporučíte značku? Nedáte dopustit na český Durex? Nebo vás zklamal?
Doplňuji:
burák, to je sice pravda, ale když kondom bude vyžadovat, nic jinýho mi nezbude :{))>

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Quentosi jejda já našla tvou odpověd jedné uživatelce co si o kondomech myslíš a že je namáš rád:D

Další odpovědi:

Zlatý

Na značce nezáleží, ale neměl by být prošlý to tedy ne. O expiraci zde psát nebudu-to znáš.
Ale podle toho co píšeš, tak doporučuji, aby sis jej nasadil už doma, abys náhodou v tom alkoholovém opojení nezapomněl nebo při té abstinenci to nebylo tak hrrr, že prostě nestihneš.

Pokročilý

Ani ten nejnovější kondom nemusí být stoprocentní, takže bych moc neřešil a tam už na značce tak nezáleží.

Stříbrný

Pepíno,Durex.Jen používat dostatek gelu a to si namažte gelem i nahý penis-žalud,budete mile překvapen.Není dobré používat prezervativy s příchutěmi.

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

díky za odpovědi. Odjíždím a budu offline, proto otázku uzamykám - nebudu už mít možnost číst případné odpovědi.
Michale, díky za věcnou odpověď. Ohledně toho gelu bych možná oponoval - místo něj by, zejména u mladých žen a po dostatečně dlouhé předehře, měl jeho úlohu být schopen zastat poševní sekret...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.