Scratchy07

Doporučíte mi prosím nějaký antivir do pc zdarma?

Mám Windows 7, ale žádný antivir tam nemám!

Odpovědi
lexx

Nejsem znalec, jsou tu jiní ale používám Avast, v práci AVG demoverze je zdarma – na určitý čas, nejhorší je Norton, špatně se odinstalovává a furt se sere s aktualizací.
Doplňuji:
a je to tady: kolik hlav tolik názorů, já to hned říkal…

gecco

Chceš založit flame?
😉
Kukni – http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%C3%BD%20an­tivir
Co člověk, to názor…
😉
___
Osobně doporučuju Avast!…
😉

mosoj

Hm. Máš Win 7. Tak už antivir vlastníš a mnohem lepší než Avast.
Microsoft Security Essentials je součástí Win 7 !!!!!!
Doplňuji:
Byl tu kdysi dobrý ajťák ( hodně lidem zde pomohl), ten na security nedal dopustit. Mám ve svém okolí dost specializovaných odborníků, všichni říkají jedno. Nikdo nezná OS lépe než jeho stvořitel.
Nicméně i blbá rada je rada.

arygnoc

v prvom rade zrušiť microsoft security essentials.
nainštalovať avast – má najmenšie systémové požiadavky + spoľahlivosť.

;-Q

Terry3003

Já používám Avast

McArthur

Avast Home je zdarma a v češtině (www.avast.cz). Jen se musí jednou za rok obnovit registrace a po celou dobu je třeba odolávat reklamním nabídkám.

Další možností je AVG Free (www.avg.cz). I to je zdarma, řekl bych ale, že je horší, než-li Avast Home.

Srovnání antivirů je např. zde: http://www.av-test.org/en/an­tivirus/home-windows/ Je potřeba brát v potaz, že srovnávali bezplatný Avast i AVG s placenými antiviry.

Konkurenční testy antivirů jsou zde: http://chart.av-comparatives.or­g/chart1.php . Avast byl opětně ve verzi zdarma, AVG tentokrát v placené verzi.

anonym

Doporučuji přejít z win 7 na win 8.1 tam žádný antivir nepotřebujete,
součástí win 8.1 je defender,je dostačující.
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-8/upgrade-from-windows-7-tutorial
Pokud zůstanete u sedmiček,tak použijte Mse je dobrý,Avast nebrat!!!!

cochee

MSE je čiré zoufalství, odinstalovat. Avast je taky slušná „díra.“ AVG zase stojí komp dost výkonu. Osobně doporučím Comodo Internet Security (je více verzí, jedna je free), které cpu do všech kompů, které „dělám,“ na střídačku s jistým komerčním antivirem (nebud psát, kterým), který má ovšem občas období, kdy se na něj špatně shání licence. Comodo umí i česky, je-li to jedno z kritérií, zda do něj jít či nejít. Sám na svém kompu antivir nemám, protože už mám na netu něco odkrouceno a vím, kam nelézt a na co neklikat, mám však nainstalován firewall a to konkrétně Online Armor od Emsisoft (neumí česky – mi to ale nevadí). Ten obsahuje i antikeylogger, aby byla informace úplná.

gecco

Doporučuju – pokud jde o ´účinnost´ antivirů, se orientovat spíše podle nezávislých testů, než podle prohlášení jejich výrobců (zejména MS vyniká kreativním marketingem)…
😁
Např. – http://www.av-test.org/en/an­tivirus/home-windows/
😉